• In English
  • Відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розвитку кадрових ресурсів у системі громадського здоров’я при МОЗ України
    Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 15 вересня 2020 року о 10:27

    У Міністерстві охорони здоров’я під керівництвом заступника Міністра охорони здоров’я України  Віктора Ляшка пройшло перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розвитку кадрових ресурсів у системі громадського здоров’я при МОЗ України.

    Одне із її першочергових завдань - забезпечити протягом наступного року підготовку лікарів епідеміологів та гігієністів, вірусологів та бактеріологів для системи громадського здоров'я. Крім того, група має розробити план розвитку кадрових ресурсів, що працюватиме в стратегічній перспективі. У планах - визначення підходів до оцінки кадрового потенціалу, потреб у підготовці і підвищенні кваліфікації та оновлення навчальних програм.

    На сьогодні вже затверджені освітні стандарти для бакалаврів та магістрів громадського здоров’я, а національний класифікатор нещодавно доповнився двома новими професіями: фахівець громадського здоров’я та фахівець з довкілля та здоров’я.