• In English
 • Успішне лідерство в сучасному світі має базуватися на цінностях, – Іванна Климпуш-Цинцадзе на «Глобальному форумі жіночого політичного лідерства» у Вільнюсі
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 07 червня 2018 року о 16:50

  Базові цінності мають бути основою лідерства в сучасному світі. Про це Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила під час свого виступу на «Глобальному форумі жіночого політичного лідерства» у Вільнюсі.

  «Лідерство має базуватися на усвідомленні взаємозалежності, яка панує у світі. Тобто навіть локальне лідерство має виходити з глобальної перспективи. До будь-якої проблеми лідер має підходити з точки зору загальнолюдських цінностей та світових викликів. Особливо це стосується свободи, демократії, зміни клімату, прав людини та гендерної рівності. Порушення прав та свобод, неповага до життя людини, нехтування майбутнім планети не можна виправдовувати жодними «культурними особливостями» чи усталеними традиціями. В цьому не може бути компромісів. Нові виклики вимагають нових лідерів», – зазначила Віце-прем‘єр міністр.

  За її словами, досягнення реальної гендерної рівності та підвищення статусу жінок – це не лише питання прав людини, це стратегічний імператив країни для її процвітання та забезпечення стабільності і досягнення лідерства.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що за останні чотири роки Україна продемонструвала світові те, чого можна досягти, коли суспільство використовує весь свій потенціал.

  Віце-прем’єр-міністр наголосила на тому, що, коли почалася агресія Росії, жінки приєдналися до Збройних Сил та волонтерських організацій для боротьби за свободу, права та цінності.

  Гібридна війна, яку Росія розпочала проти України, та безпрецедентна хвиля дезінфорації призвела до появи нових загроз для цінностей по всьому світу, а не лише у регіоні Східної Європи. Побороти ці виклики неможливо без використання всього потенціалу чоловіків і жінок.

  Віце-прем’єр - міністр наголосила на тому, що в сучасному світі рівноправним і успішним є те суспільство, в якому жінки роблять все не тому, що поруч немає чоловіків, а тому, що вони хочуть і можуть.

  «В сучасному мінливому світі базові демократичні цінності та повага до міжнародного права повинні залишатися основою лідерства. Зрада цінностей та їхня заміна інтересами – це поразка ліберальної демократії, поваги до прав людини і рівності, – резюмувала Віце-прем’єр – міністр. - Ми повинні сприяти взаємній підтримці шляхом обміну досвідом та інформацією між державами».

  Довідково

  В операції Об'єднаних сил на Донбасі беруть участь понад 6000 жінок. Під час війни загинули четверо жінок-військовослужбовців, 24 отримали поранення, 107 жінок отримали державні нагороди, понад 3 000 отримали відзнаки від Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил. Наразі 10,6% особового складу Збройних Сил – жінки, тоді як у 2017 році цей показник серед країн НАТО становив 10,9%. У Національній гвардії - 6,2% жінок, у поліції - 17,3%, у Державній прикордонній службі - 24% жінок.

  Успішне лідерство в сучасному світі має базуватися на цінностях, – Іванна Климпуш-Цинцадзе на «Глобальному форумі жіночого політичного лідерства» у Вільнюсі Успішне лідерство в сучасному світі має базуватися на цінностях, – Іванна Климпуш-Цинцадзе на «Глобальному форумі жіночого політичного лідерства» у Вільнюсі Успішне лідерство в сучасному світі має базуватися на цінностях, – Іванна Климпуш-Цинцадзе на «Глобальному форумі жіночого політичного лідерства» у Вільнюсі