• In English
 • Уряд завершує реформування восьми пілотних міністерств, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 грудня 2018 року о 12:40

  Реформування перших восьми пілотних міністерств підходить до завершення, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко за підсумками засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління.

  За його словами, під час засідання було розглянуто цільові структури апаратів вказаних міністерств й спільно з представниками міністерств та експертним середовищем погоджені усі аспекти.

  «Ключове завдання – зосередити роботу міністерств на формуванні політики та позбавити їх невластивих функцій, таких як надання адміністративних послуг, здійснення державного нагляду та управління об'єктами державної власності», - додав Міністр.

  Також під час засідання було обговорено оновлення Стратегії реформування державного управління на основі комплексної оцінки європейських партнерів з проекту SIGMA та продовження її дії до 2021 року, враховані рекомендації Рахункової палати.

  Крім того, як повідомив Олександр Саєнко, у січні-лютому 2019 року планується закінчити формування нових директоратів у міністерствах, що означає відкриття низки нових вакансій державної служби.

  Довідково

  Реформа міністерств розпочалася відповідно до Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 рр. Завершення реформування 8 міністерств відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 р. №946.