• In English
 • Уряд затвердив Порядок управління та контролю за виконанням Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 20 листопада 2019 року о 17:33

  Сьогодні на засіданні Уряду було затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про запровадження національної системи управління та контролю за виконанням Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube - CCI 2014TC16M6TN001)».

  Постановою, зокрема, уповноважено Міністерство розвитку громад та територій України виконувати функцію Національного контактного пункту, а Державну аудиторську службу функцію Національного органу контролю за реалізацією Дунайської транснаціональної програми.

  Також документом визначено Порядок функціонування національної системи управління та контролю за виконанням Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми, а також основні поняття, що використовуються в Угоді, завдання та функції національних органів управління Програмою та права їх посадових осіб.

  Крім того, Порядком визначається процедура контролю витрат українських партнерів під час реалізації проектів у рамках Програми, за результатами якої транснаціональні органи управління Програми приймають рішення щодо компенсації до 85% таких витрат за рахунок коштів ЄС. Загальний обсяг коштів на компенсацію, виділений Україні для участі у Програмі, становить 5 млн євро.

  Довідково

  Документ підготовлено Мінрегіоном на виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми, а також пункту 7 Плану заходів з організації виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube - CCI 2014TC16M6TN001), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 р. № 337-р.

  Постанова сприятиме реалізації міжнародних проектів за участі українських партнерів, зокрема, у соціально-економічній, енергетичній, культурній та екологічній сферах, що спрямовані на розвиток української частини Дунайського регіону.