• In English
 • Уряд затвердив План заходів, спрямований на вирішення проблемних питань у сфері ЖКГ
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 08 вересня 2021 року о 16:59

  Уряд затвердив План заходів з вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства у короткостроковій перспективі. Відповідний проект розпорядження, розроблений Міністерством розвитку громад та територій, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

  «Для розвитку галузі ЖКГ необхідно удосконалювати законодавчу базу, й відповідні кроки прописані у затвердженому Плані заходів. Йдеться про стабілізацію фінансово-економічного стану суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері надання комунальних послуг, встановлення прозорої процедури відносин між споживачами та виконавцями житлово-комунальних послуг тощо. Відтак, після втілення у життя Плану заходів громадяни отримуватимуть більш якісні послуги у сфері ЖКГ», – наголосила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

  Зазначимо, внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначило нові вимоги до формування та встановлення тарифів на комунальні послуги, а також впровадило одномоментний перехід на нові договори про надання комунальних послуг. Відтак, виникла необхідність розробки та прийняття нової законодавчої бази, яка врегулює основні засади державної політики у сфері надання житлово-комунальних послуг.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Мінрегіоном законопроект «Про Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки.