• In English
 • Уряд затвердив план підготовки до наступного опалювального сезону, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 червня 2021 року о 14:27

  Кабінет Міністрів під час чергового засідання, 9 червня, затвердив план підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років. Як відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, у документі визначено всі деталі та відповідальні за цей процес.

  «Наразі в українських підземних газових сховищах майже 16 млрд кубічних метрів газу, й продовжується його закачування, щоб опалювальний сезон пройшов безперебійно та спокійно. Щодо вугілля — на складах майже 1,4 млн тонн. Особливу увагу цьому процесу необхідно приділити, аби країна повністю була забезпечена й були зрозумілі джерела поставок», — відзначив очільник Уряду.

  За словами Прем’єр-міністра, у плані визначено, що Міністерство енергетики та Міністерство розвитку громад та територій повинні до початку опалювального сезону вжити всіх необхідних заходів, аби врегулювати питання заборгованості виробників теплової енергії.

  «Це наші домовленості з місцевою владою і ми їх будемо виконувати. Підкреслю, що в нашому плані реструктуризація боргів стосується саме підприємств теплоенергетики, які постачають тепло та гарячу воду для населення», — наголосив Денис Шмигаль.

  Уряд затвердив план підготовки до наступного опалювального сезону, — Прем’єр-міністр