• In English
 • Уряд затвердив порядок використання бюджетних коштів для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 09 червня 2021 року о 14:22

  Сьогодні на засіданні Уряду затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту, які забезпечують соціальну роботу в територіальних громадах.

  Фахівці із соціальної роботи матимуть змогу брати участь у короткострокових семінарах з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг, що дозволить підвищити якість соціальної роботи та соціальних послуг, що надаються безпосередньо в територіальних громадах для вразливих груп населення, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

  Послуги з проведення короткострокових семінарів будуть закуповуватись на конкурсних засадах у закладах вищої, професійної (професійно-технічної), післядипломної освіти, наукових установах різних форм власності, які мають відповідну ліцензію.

  Виділені для цього бюджетні кошти у сумі 856,8 тис. гривень розподілятимуться рівномірно між регіональними органами соціального захисту населення.