• In English
 • Уряд зацікавлений в естонському досвіді інтеграції до європейського енергетичного ринку, – Олексій Гончарук
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 вересня 2019 року о 19:19

  Україна має намір остаточно позбутись радянського спадку та максимально інтегруватись в ЄС.

  Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі із Президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

  «Наші країни мають спільний історичний досвід. Вірю, що Україна зрештою опиниться у європейській сім’ї і ми знову зустрінемося в рамках об’єднання», – сказав Олексій Гончарук.

  Він наголосив, що Україна має намір лібералізувати енергетичний ринок та відмовитись від радянських Житлового та Трудового кодексів, які були прийняті ще в 60-х роках та є абсолютно неефективними.

  «Ми зацікавлені в естонському досвіді інтеграції до європейського енергетичного ринку. В наших планах приєднатись до енергоринку Європи вже в 2025 році», – сказав Прем’єр-міністр.

  Олексій Гончарук додав, що його Уряд зацікавлений в тому, щоб глибше зрозуміти досвід Естонії в побудові «держави в смартфоні» і застосуванні сучасних технологій в управлінні державою, адже Естонія першою у світі впровадила концепцію електронного урядування.

  Глава Уряду також сподівається, що співпраця між бізнесом та громадянським суспільством двох країн буде міцнішою з кожним роком.

  Він додав, що новий Уряд знає про окремі складнощі роботи естонських компаній в Україні.

  «Моя команда про всі кейси знає. Ми приділяємо багато уваги цим питанням. Сподіваюсь, що найближчим часом знайдемо рішення, яке дозволить нам захистити права естонських інвесторів в Україні», – додав Голова Уряду.

  Уряд зацікавлений в естонському досвіді інтеграції до європейського енергетичного ринку, – Олексій Гончарук Уряд зацікавлений в естонському досвіді інтеграції до європейського енергетичного ринку, – Олексій Гончарук