• In English
 • Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 вересня 2019 року о 19:16

  Сьогодні, 12 вересня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на чолі з Віце-президентом Аланом Пію.

  «Радий вітати наших надійних партнерів у Києві. Фактом є те, що ЄБРР лишається найбільшим інституційним інвестором в Україні – Банк акумулював у розвиток нашої країни понад 13,5 млрд євро за роки незалежності», – заявив Голова Уряду.

  За його словами, основним завданням співпраці наразі є збільшення обсягів кредитування завдяки реалізації масштабних проектів з модернізації енергетичного сектору, транспортної і міської інфраструктури, банківського сектору.

  «Є чітке розуміння того, що завдяки злагодженій співпраці із керівництвом ЄБРР цей рік може стати рекордним для Банку в Україні із загальним обсягом інвестицій у понад 1 млрд євро», – резюмував Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

  Варто зазначити, що станом на вересень 2019 року сукупний обсяг виділеного ЄБРР Україні фінансування для проектів державного сектору економіки України та муніципальних проектів становить близько 13,57 млрд євро в рамках 433 проектів.

  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку