• In English
 • Уряд врегулював порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі або інвалідності волонтера внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 20 лютого 2019 року о 16:46

  20 лютого 2019 року Уряд на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 604», якою узгоджено з чинним законодавством норми постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 604 «Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту».

  Зокрема, прийнятим актом запропоновано:

  • узгодити термінологію;
  • не переглядати розмір призначеної одноразової грошової допомоги у разі зміни групи або причини інвалідності після первинного її встановлення;
  • звернення про виділення коштів з резервного фонду бюджету та списки волонтерів і осіб, щодо яких прийнято рішення про призначення одноразової грошової допомоги, подавати Кабінету Міністрів України відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 р.  № 415.

  Такі зміни дадуть змогу привести Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту, у відповідність до чинних нормативних актів.