• In English
  • Уряд виділив майже 90 млн грн для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного відселення


    Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, Уряд ухвалив рішення про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету у сумі 89 млн 987 тис. гривень Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів для Державного агентства з управління зоною відчуження на здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

    З початку року в зоні відчуження відбулося понад 50 випадків пожеж на загальній площі 67,5 тис. га та існує загроза виникнення пожеж в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Це особливо небезпечно на радіоактивно забруднених територіях, які можуть набути транскордонного поширення із Республікою Білорусь.

    «Для нас надзвичайно важливим є вирішення питань щодо фінансової допомоги державі не тільки для здійснення заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій, але й запобіганню виникнення їх з метою уникнення загрози матеріальних та людських втрат», - зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.