• In English
 • Уряд виділив 14 млн грн на розселення аварійного будинку у Фастові
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 20 березня 2019 року о 14:39

  20 березня Уряд виділив 14 млн грн із Резервного фонду державного бюджету на придбання нового житла мешканцям аварійного будинку у Фастові, які потребують відселення. Проект відповідної постанови ініційовано і розроблено Мінекономрозвитку.

  Нагадаємо, що 14 грудня 2018 року у місті Фастів у квартирі на 4-му поверсі п’ятиповерхового будинку по вулиці Садовій стався вибух. Згідно з попередніми висновками Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій від 18 грудня 2018 року, 30 квартир цього будинку сьогодні непридатні для експлуатації і потребують відселення.

  Згідно з ухваленою Урядом постановою Мінфін має здійснити переказ зазначених коштів із Резервного фонду держбюджету Київській облдержадміністрації, яка протягом 2 тижнів має погодити із Мінекономрозвитку, Мінрегіоном та Мінфіном перелік усіх необхідних бюджетних витрат для розселення постраждалих від надзвичайної події громадян.

  Також у постанові визначено, що до 20 грудня 2019 року Київська облдержадміністрація має подати Мінекономрозвитку, Мінфіну та Державній казначейській службі звіт про використання виділених коштів на нове житло для постраждалих.