• In English
 • Уряд удосконалив Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства
  опубліковано 04 серпня 2021 року о 15:15

  4 серпня 2021 р. Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2011 р. № 1049.

  Змінами, зокрема, передбачено запровадження електронної процедури проведення конкурсів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

  Передбачається, що конкурси проводитимуться з використанням програмного модуля “Е-Конкурси” онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства (платформа ВзаємоДія – https://vzaemo.diia.gov.ua/).

  Крім того, передбачається можливість проведення голосування громадян за конкурсні пропозиції, результати якого враховуються у загальному рейтингу.

  Також актом затверджуються форми низки документів: заяви на участь у конкурсі; опису програми (проекту, заходу); типового кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів); фінансового звіту про обсяг використаних бюджетних коштів; підсумкового звіту про виконання договору; моніторингового звіту та підсумкового висновку щодо виконання програм (проектів, заходів).

  Очікується, що реалізація удосконаленого Порядку дозволить підвищити рівень прозорості проведення конкурсів та рівень довіри до процесу фінансування з державного та місцевих бюджетів програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, а також збільшенню кількості інститутів, що братимуть участь у конкурсах, завдяки спрощенню конкурсних умов.