• In English
  • Уряд надав старт корпоратизації «Павлоградського хімічного заводу»

    Сьогодні, 4 серпня 2021 року, Урядом ухвалено розпорядження, підготовлене Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, «Про погодження перетворення Державного підприємства «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» в акціонерне товариство» (ДП «НВО «ПХЗ»). Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Мінстратегпрому щодо акціонування ДП «НВО «ПХЗ», 100% акцій якого будуть належати державі. Це рішення дозволяє привести управління даного підприємства у відповідність до найкращих міжнародних стандартів, створює умови для підвищення інвестиційної привабливості та спроможності підприємства до залучення інвестицій у власний розвиток.

    Нагадуємо, ДП «НВО «ПХЗ» передано до сфери управління Мінстратегпрому зі сфери управління Мінекономіки згідно з актом прийняття-передачі від 26.02.2021 року на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1583-р.

    Державне підприємство входить до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. На сьогодні ДП «НВО «ПХЗ» – провідне підприємство в Україні з виробництва вибухових речовин, сумішних твердих ракетних палив і виробів з ними. Підприємство також утилізує тверде ракетне паливо, різні види боєприпасів, непридатних для зберігання та використання, а також створює обладнання для виробництва та утилізації вибухо- та пожежонебезпечних матеріалів та виробів.

    У 1 кварталі 2021 року ДП «НВО «ПХЗ» отримано чистий дохід у сумі 278 447,0 тис. грн, що на 59,3% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.