• In English
  • Міноборони реалізує стратегію розвитку ракетно-реактивного озброєння для ЗСУ
    Міністерство оборони України, опубліковано 04 серпня 2021 року о 15:20

    Міністерство оборони України послідовно реалізує стратегію розвитку ракетно-реактивного озброєння для Збройних Сил України. Наразі на замовлення Міноборони підприємствами оборонно-промислового комплексу України успішно виконано аванпроекти у рамках роботи над створенням вітчизняного зенітного ракетного комплексу середньої дальності. Про це повідомив Міністр оборони України Андрій Таран.

    За його словами, над завданням зі створення української зенітної ракетної системи активно працюють ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» та ДП «Конструкторське бюро «Південне». Ці проекти увійшли до стратегії розвитку ракетно-реактивного озброєння і включені до цільових середньострокових програм розвитку озброєння та військової техніки й оборонно-промислового комплексу.

    «Наразі вирішується питання щодо відкриття дослідно-конструкторських робіт та планування необхідного фінансового ресурсу. Очікувані характеристики — спроможність зброї прикривати угруповання військ і важливі об’єкти країни від літаків, гелікоптерів та БПЛА противника. Також комплекс має бути здатним виконувати завдання протиракетної оборони: уражати балістичні ракети, а за потреби — надводні та наземні цілі», — підкреслив Андрій Таран.