• In English
 • Уряд схвалив проект закону про передачу у власність українським фермерам 500 тис. га землі, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 квітня 2018 року о 12:28

  Кабінет Міністрів України погодив і передав на розгляд Верховної Ради України проект закону про передачу 500 тис. га сільськогосподарської землі у власність 23 тис. українських фермерів, які працюють на ній. Відповідне рішення озвучив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Українською землею мають володіти українці, а сільськогосподарською землею – фермери. Ми вносимо законопроект, який відновлює справедливість щодо фермерів. Ми схвалюємо і передаємо проект закону, який дозволить 500 тис. га землі передати у власність 23 тис. фермерам, які працюють на цій землі, обробляють її, але досі не мали права нею володіти», - сказав Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що цього року Уряд приділяє окрему увагу розвитку українського фермерства. Так, вже працює урядова програма підтримки фермерів обсягом 1 млрд грн, запроваджені механізми здешевлення техніки для фермерів і допомоги їм по різних сегментах виробництва.

  «Я закликаю всіх об’єднатися навколо ідеї підтримки фермерства», - додав Глава Уряду.

  Уряд схвалив проект закону про передачу у власність українським фермерам 500 тис. га землі, – Володимир Гройсман Уряд схвалив проект закону про передачу у власність українським фермерам 500 тис. га землі, – Володимир Гройсман