• In English
 • Уряд схвалив підписання Угоди про спільне кіновиробництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади
  Міністерство культури України, опубліковано 22 травня 2019 року о 14:42

  Уряд прийняв рішення про підписання Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади.

  Підписання Угоди дозволить розширити можливості просування українських креативних індустрій, зокрема, аудіовізуальних творів шляхом постійного обміну та міжкультурного діалогу між країнами, участі українських виробників аудіовізуальних творів у міжнародних кінопроектах, а також популяризації українського мистецтва за кордоном.

  Застосування положень Угоди забезпечить передумови для створення спільних українсько-канадських аудіовізуальних творів, сприятиме двосторонньому співробітництву у сфері кінематографії між Україною та Канадою.

  «Сьогодні Уряд підтримав підписання Угоди про спільне кіновиробництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади. Цієї події чекає як українська, так і канадійська кіноіндустрія, адже вона відкриває надзвичайне вікно можливостей для розповсюдження українського кіно в Канаді, яскравих спільних проектів, інвестицій, нових спільних перемог на світовій кіноарені», – наголосив Міністр культури України Євген Нищук.