• In English
 • Уряд розпочинає оцінювання ефективності діяльності державних секретарів та керівників ЦОВВ
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 жовтня 2018 року о 14:21

  Кабінет Міністрів України на засіданні 24 жовтня затвердив розпорядження про проведення оцінювання результатів службової діяльності у 2018 році державних службовців, які обіймають посади державної служби категорії «А», призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Урядом, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  За його словами, уперше протягом листопада буде проводитись оцінювання результатів діяльності держслужбовців цієї категорії, а це Державний секретар КМУ та його заступники, державні секретарі міністерств, керівники ЦОВВ та їх заступники.

  «У квітні цього року Уряд затвердив типові завдання та ключові показники ефективності державних службовців, які обіймають посади керівників центральних органів виконавчої влади, на 2018 рік. Тепер час підбивати підсумки – держслужбовцям фіналізувати звіти та готуватися до оціночних співбесід», - повідомив Олександр Саєнко.

  Зокрема, він додав, що оцінювання має проходити з огляду на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на цей рік. Результати проведеного оцінювання будуть виноситися на розгляд Кабінету Міністрів України.

  «Сучасна система державного управління – це насамперед ефективна державна служба, що працює не на процеси, а на результат. Саме тому введення оцінювання та чітких KPI, прив’язаних до реальних цілей – це важливий результат реформи держуправління», - резюмував Олександр Саєнко.

  Довідково 

  На початку жовтня 2018 року Уряд України затвердив нові вимоги до держслужбовців категорії «А».

  Серед нововведень – володіння однією з офіційних мов Ради Європи та більш високі вимоги до компетенцій: управління змінами, прийняття ефективних рішень, лідерство, комунікація та взаємодія, досягнення результатів, стресостійкість, управління ефективністю та розвиток людських ресурсів, робота з інформацією.