• In English
 • Ігор Жданов: На добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру додатково направляємо 23 млн грн
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 жовтня 2018 року о 15:25

  24 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову про перерозподіл деяких видатків держбюджету на добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру, що розташований у Львівській області.

  Нормативно-правовий акт, розроблений Міністерством молоді та спорту спільно з Національним комітетом спорту інвалідів, передбачає додаткове фінансування на добудову Західного центру в розмірі 23,15 млн грн. Кошти будуть направлені на завершення будівництва у 2018-2019 роках даху другої черги спортивного корпусу бази і лижеролерної асфальтованої спортивно-реабілітаційної траси.

  «Наші паралімпійці та дефлімпійці демонструють видатні результати на міжнародних змаганнях. Вони успішно виступили на літній Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро, Дефлімпіаді в Туреччині, зимових Паралімпійських іграх-2018. Тому для України справа честі добудувати цей важливий для всього паралімпійського і дефлімпійського руху спортивний об'єкт», - наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час засідання Уряду.

  «Ми вже вийшли на фінішну пряму в цій справі. Як би не тішилася Росія, окупувавши український Крим та позбавивши наших спортсменів можливості готуватися до змагань в унікальному паралімпійському Центрі в Євпаторії, ми не сидимо склавши руки», - додав Міністр.

  Ігор Жданов подякував Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та всім членам Уряду за підтримку цієї постанови. Міністр також відзначив, що Західний центр стане основною базою паралімпійської підготовки із зимових видів спорту. Наступним кроком є будівництво у Дніпрі Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру, який запланований як база паралімпійської підготовки для літніх видів спорту.