• In English
 • Степан Полторак: Дуже знаково, коли люди з пораненням повертаються на військову службу
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 жовтня 2018 року о 13:39

  Міністр оборони України Степан Полторак 24 жовтня зустрівся з учасниками національної збірної України «Invictus Games» у Сіднеї.

  «Нам дуже цінний бойовий досвід людей, які брали участь у бойових діях і отримали поранення внаслідок бойових дій на Сході України. Українському війську потрібні такі військові. І нещодавно мною був підписаний наказ, згідно з яким військовослужбовці, які мають поранення, мотивацію та бойовий досвід, матимуть можливість проходити службу у військових частинах та установах», – сказав Степан Полторак.

  За словами глави оборонного відомства, віднедавна ці військовослужбовці проходитимуть службу і передаватимуть свій бойовий досвід підростаючому поколінню та захисникам України у військових навчальних закладах і навчальних підрозділах, військкоматах, військових частинах та установах Збройних Сил України.

  «Дуже знаково, коли люди з пораненням повертаються на військову службу. Ви потрібні сьогодні країні, ви потрібні українському війську. Дякую вам за те, що ви зробили на фронті, і за те, що ви представляєте Україну на міжнародній арені!» – зазначив Степан Полторак.