• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо забезпечення участі української збірної «Ігор Нескорених» в міжнародних спортивних змаганнях у 2021 році
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 червня 2020 року о 16:12

  За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2021 році у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених».

  Така необхідність перенесення виникла у зв’язку з рішенням Ради та Фундації міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених», у зв’язку із поширенням Covid-19, визначення терміну проведення змагань на 2021 рік.  

  Рішення Уряду дозволить продовжити підготовку до змагань української збірної. Відбір до команди проводився минулого року у трьох містах: Одесі, Львові та Києві. Для участі у відборі зареєструвалося 350 ветеранів, з яких, у підсумку, 20 спортсменів зараховано до збірної.

  Національна збірна «Ігор Нескорених» представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска, баскетбол на візках. Команда цілком складена з новачків – жоден із спортсменів раніше не брав участі у цих змаганнях.  

  Цього року міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі «Ігри Нескорених» (Invictus Games) мали відбутися 9-16 травня у Гаазі.

  Нагадаємо, що у змаганнях «Ігор Нескорених» беруть участь ветерани та нинішні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані, або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.