• In English
 • Уряд почав кадрову зачистку недоброчесних керівників Держгеокадастру
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 жовтня 2019 року о 16:52

  Сьогодні Уряд відсторонив від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько.  А до цього очільників ще в 12 областях.

  Про це сказав Прем‘єр-міністр Олексій Гончарук під час наради в Головному управлінні Держгеокадастру в Київській області.

  «Держгеокадастр в Київській області – це клондайк для схематозників та нечесних чиновників. На цю область приходить більше всього скарг від громадян про неправомірні дії з боку керівництва», – сказав Олексій Гончарук.

  Він додав, що цього року до центрального апарату Держгеокадастру надійшли 1116 скарг. З них 420  — на діяльність Головного управління ДГК у Київській області. Це найбільший показник серед усіх областей. Більше того, Київська область — лідер по показнику несвоєчасно розглянутих звернень громадян щодо надання дозволу на відведення земельних ділянок.

  «Про свавілля в цій установі я знаю давно і не зі слів. Ще з часів роботи в Офісі Президента я займався проблемою непрозорих схем розподілу земель. Один з найгучніших прикладів  – держпідприємство «Пуща-Водиця», – зазначив Глава Уряду.

   Уряд вже звільнив 2 керівників регіональних управлінь Держгеокадастру в Одеській та Закарпатській областях.

  Прем'єр-міністр проінформував, що найближчим часом на конкурсі Уряд обере чесного та патріотичного менеджера, який в короткі строки наведе лад та організує роботу всього Держгеокадастру.

  «Дуже скоро проведемо конкурси і на посади керівників всіх територіальних управлінь. Якщо конкурс виграє людина, яка знову буде працювати в інтересах окремих осіб, ми її теж звільнимо. І так, поки не знайдемо чесних та добросовісних менеджерів в кожну установу. Ми зламаємо корупційну систему та будемо працювати в інтересах людей», – сказав Прем’єр-міністр.

  Уряд почав кадрову зачистку недоброчесних керівників Держгеокадастру