• In English
 • Уряд підтримав встановлення відповідальності за порушення законодавства про стратегічну екологічну оцінку
  Міністерство екології та природних ресурсів України, опубліковано 24 лютого 2021 року о 14:44


  Кабінет Міністрів України схвалив проекти законів України, що вносять зміни до законодавчих актів про встановлення відповідальності за порушення у сфері стратегічної екологічної оцінки та передбачають адміністративні стягнення.

  Мова йде про законопроекти:

  «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження відповідальності за недотримання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», який:

  - доповнює Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 91-6 та встановлює відповідальність за порушення процедури здійснення стратегічної екологічної оцінки з накладенням штрафів на посадових осіб. Протоколи про такі порушення буде складати Держекоінспекція.

  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження відповідальності за порушення порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки», що передбачає:

  - ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки;

  - встановлення відповідальності за порушення законодавства про стратегічну екологічну оцінку та переліку підстав для притягнення до адмінвідповідальності;

  - надання повноважень Держекоінспекції щодо здійснення нагляду вимог законодавства про стратегічну екологічну оцінку.