• In English
 • Уряд перерозподілив додаткові 6,7 млн грн на створення уроків для Всеукраїнської школи онлайн
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 31 березня 2021 року о 14:54

  Кабінет Міністрів перерозподілив видатки у розмірі 6 млн 792,5 тис. грн, що дасть можливість створити додаткові уроки для онлайн-платформи «Всеукраїнська школа онлайн». Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 31 березня 2021 року.

  «Це дасть можливість створити додаткові 399 уроків для онлайн-платформи, яка вже сьогодні налічує 1260 еталонних уроків з різних предметів, необхідних для забезпечення дистанційного/змішаного навчання. Ще 660 уроків наразі проходять етапи перевірки і незабаром стануть доступними для загального користування на платформі», – прокоментував Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

  Міністр звернув увагу на те, що Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.

  Зазначимо, ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

  Нагадаємо, МОН визначило напрям цифровізації освіти як один з пріоритетних на 2021 рік – про це заявив Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу, присвяченому 100 дням роботи на посаді Міністра.