• In English
 • Уряд Німеччини готовий і надалі сприяти розвитку соціальної інфраструктури України
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 11 жовтня 2019 року о 16:10

  Уряд Німеччини готовий і надалі сприяти розвитку соціальної інфраструктури України. Про це йшла мова на робочій зустрічі заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччини, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні та Кредитної установи для відбудови (KfW) з питань розвитку співробітництва.

  Олег Коваль висловив подяку Уряду Німеччини за плідну співпрацю в реалізації проектів соціальної підтримки вразливих верств населення України, особливо за допомогу для вирішення проблем переселенців.

  «Для нас важливо проведення заходів, що передбачають надання підтримки органам місцевого самоврядування, об’єднаним територіальним громадам з метою покращення якості надання соціальних послуг. Наше основне завдання – наблизити соціальні послуги до людини», – зауважив він.

  Сторони домовилися щодо розвитку проектів з підтримки громад у створенні необхідної інфраструктури для надання послуг, впровадженні найкращих практик соціальної роботи в українських громадах.

  «Налаштування дієвої системи для ефективного надання соціальних послуг неможливе без навчально-методичної підтримки. Ми маємо потребу в питаннях підготовки кадрів», – наголосив Олег Коваль.

  Учасники зустрічі підкреслили важливість реалізації проектів соціально-психологічної підтримки населення на підконтрольних державі територіях Донецької та Луганської областей.