• In English
 • Уряд надав можливість першочергово спрямовувати субвенції соціально-економічного розвитку регіонів на боротьбу з COVID-19
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 квітня 2020 року о 08:31

  Уряд надав можливість першочергово спрямовувати субвенції соціально-економічного розвитку регіонів на боротьбу з COVID-19.

  Відповідні зміни до Порядку та умов надання субвенції соціально-економічного розвитку регіонів закріплені у постанові, яку Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 8 квітня.

  Ці зміни передбачають, зокрема, першочергове спрямування субвенції на здійснення заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

  Крім цього, постановою виключається обов’язковість співфінансування з місцевих бюджетів проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції.

  Таким чином, Уряд надав регіонам додатковий фінансовий інструмент для протидії поширенню коронавірусної інфекції. Завдяки виключенню обов’язкового співфінансування проектів з місцевих бюджетів, субвенція має використовуватись областями ефективніше – відповідно до потреб і пріоритетів, визначених у регіонах.