• In English
  • Українські військові, які повернулися з навчання в Литві, проведуть 14-денну обсервацію в Трускавці
    Міністерство оборони України, опубліковано 09 квітня 2020 року о 20:30

    У рамках виконання міжнародних договорів 15 військовослужбовців Сухопутних військ Збройних Сил України та 2 військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України на початку квітня успішно закінчили курсову підготовку у військових навчальних закладах Литовської Республіки. Через карантин у країнах Європи та в Україні Головне управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ провело координаційні заходи щодо повернення зазначених військовослужбовців в Україну. Про це повідомили в Командуванні Медичних сил Збройних Сил України.

    "Автобусним транспортом з Литовської Республіки транзитом через територію Республіки Польща ввечері 8 квітня українських військових було доставлено до пункту пропуску на польсько-українському кордоні „Корчова-Краковець“. З українського боку кордону їх зустріли представники Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, які спільно з фахівцями 28-го Регіонального санітарно-епідеміологічного управління провели попередній медичний огляд. Під час огляду жодних ознак захворювань або підвищення температури тіла у прибулих військовослужбовців не виявлено", — йдеться в повідомленні.

    Відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я та Розпорядження державного санітарного лікаря Міністерства оборони України, особи, що повертаються із закордонних відряджень та не мають ознак захворювання, підлягають обов’язковій 14-денній обсервації. У цьому випадку керівництво ЗСУ ухвалило рішення щодо проведення обсервації військових на базі Центру медичної реабілітації та санаторного лікування "Трускавецький", який має можливість одночасно прийняти близько 500 осіб.