• In English
 • Уряд ухвалив рішення, пов’язані з реформуванням державного управління
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 грудня 2022 року о 16:48

  Сьогодні на черговому засіданні Уряду ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України, пов’язані з реформуванням державного управління та розбудовою потенціалу державної служби.

  Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 831» передбачає, що у зв’язку з триваючою збройною агресією російської федерації проти України, а також отриманням Україною статусу кандидата на членство до ЄС окремі положення Стратегії реформування державного управління України на 2022–2025 роки та пункти плану заходів з її реалізації потребують коригування та внесення відповідних змін.

  Зокрема, зміни до Стратегії та Плану включають додаткові завдання з метою посилення інституційної спроможності органів державної влади та належної підготовки до вступу України до ЄС включаючи початок переговорного процесу.

  Також, враховуючи вплив війни, передбачено внести в основному технічні зміни до плану заходів, зокрема уточнивши очікувані результати та строки виконання окремих заходів.