• In English
 • Уряд виділив 70 млн грн на відновлення теплопостачання у Харкові
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 27 вересня 2022 року о 20:34

  Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету 70 млн грн на відбудову пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів ТЕЦ-3 комунального підприємства «Харківські теплові мережі». Відповідне розпорядження Уряд прийняв на засіданні 27 вересня.

  «Ворог усе активніше тероризує українців, умисно обстрілюючи об’єкти теплопостачання та іншу цивільну інфраструктуру. Місто-герой Харків зазнає постійних обстрілів. Але місто не здається і тримає фронт, а держава йому у цьому допомагає. Зокрема, сьогодні Уряд виділив 70 млн грн на відбудову пошкодженої ворогом ТЕЦ-3 КП «Харківські теплові мережі». Це дасть можливість відновити теплопостачання для містян та забезпечити своєчасний початок та стале проходження майбутнього опалювального періоду», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  Унаслідок артилерійських та ракетних обстрілів ТЕЦ-3 зазнала значних пошкоджень. Зокрема, зруйновані будівля котлотурбінного цеху та енергетичне обладнання, пошкоджені парові котли, виведено з ладу електричне обладнання трансформаторної підстанції.

  Для відбудови об’єкта вже розроблено план ремонтно-відновлювальних робіт.

  Нагадаємо, раніше Уряд виділив Харківській області 650 млн грн на здійснення першочергових заходів з ліквідації наслідків бойових дій.