• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо автоматичної перевірки відомостей, необхідних для допуску особи до керування транспортними засобами та оформлення посвідчень водія
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 08 серпня 2023 року о 19:20

  Уряд прийняв постанову щодо автоматичної перевірки відомостей, необхідних для допуску особи до керування транспортними засобами та оформлення посвідчень водія.  Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 8 серпня.

  Як зазначив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, документ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо автоматичного здійснення перевірок відомостей, необхідних для допуску особи до керування транспортними засобами, оформлення, видачі посвідчень водія, реєстраційних документів і номерних знаків на транспортні засоби, а також способу їх отримання» спрямований на спрощення та покращення прозорості отримання послуг у сервісних центрах МВС.

  Прийняття зазначеної постанови розширює можливості громадян. Зокрема, вони можуть обирати зручний для них формат отримання пластикового свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і номерних знаків (поштовим зв’язком або традиційним в ТСЦ МВС). 

  Також цей документ сприятиме покращенню електронної інформаційної взаємодії МВС з іншими суб’єктами для автоматизації системи перевірки відомостей необхідних для надання послуги сервісними центрами МВС.