• In English
  • Уряд ухвалив постанову про розподіл і спрямування коштів UNITED24 для закупівлі медичного обладнання та транспорту
    Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 16 лютого 2024 року о 17:43

    Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про розподіл і спрямування у 2024 році коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, відкритого Міністерству охорони здоров’я в Національному банку». Рішення передбачає виділення 198,8 мільйона гривень з рахунку UNITED24 за новою бюджетною програмою для закупівлі медичних виробів.  Зокрема, йдеться про закупівлю дороговартісного медичного обладнання, спеціалізованих санітарних транспортних засобів і послуг з технічного огляду, експертизи, перевірок технічного стану та випробувань тощо. 

    Відповідно до нової бюджетної програми, на яку розподіляються кошти, головним розпорядником коштів державного бюджету та відповідальним виконавцем є Міністерство охорони здоров’я України. Одержувачем коштів є ДП «Медичні закупівлі України». 

    Завдяки такому рішенню, розподілені кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідного та дороговартісного медичного обладнання та медичних виробів. Це суттєво покращить матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я та готовність їх до нових викликів, спричинених повномасштабною війною.