• In English
  • Держкомтелерадіо підтримує відновлення друкованих медіа на деокупованих територіях, - Богдан Червак

    Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак взяв участь у круглому столі «Відновлення та забезпечення стійкості медіа на деокупованих та прифронтових територіях», який відбувся в Національній спілці журналістів України у межах  міжнародної експертної дискусії «Два важкі роки війни: Подолання викликів для безпеки журналістів та стійкості медіа».

    Захід підтримано проектом «Посилення стійкості медіа в Україні», який впроваджується Фундацією «Ірондель» (Швейцарія) та IRMI, Інститутом регіональної преси та інформації (Україна)).

    Богдан Червак зазначив, що Держкомтелерадіо як Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері медіа, інформаційній та видавничій сферах, підтримує відновлення друкованої місцевої преси на прифронтових і деокупованих територіях. «Сьогодні ці медіа відіграють особливу роль, бо в умовах інфраструктурних проблем часто є єдиним способом інформування місцевих жителів, - наголосив Богдан Червак. - Держкомтелерадіо сприятиме становленню таких видань, ми готові вести перемовини з місцевими органами влади щодо підтримки преси».

    Участь у круглому столі взяли медіаексперти, представники місцевих медіа Сумської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей. Вони поділилися нагальними проблемами, а також досвідом виживання своїх медіа.