• In English
 • Умови служби та праці у Збройних Силах мають бути привабливими, – Міністр оборони України
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 жовтня 2019 року о 16:35

  Кар’єра військового обов’язково має бути конкурентоспроможною. Військовослужбовці мають розуміти, що у них будуть хороші перспективи у проходженні службі, що вони зможуть отримати сучасну освіту, достойне грошове забезпечення та соціальне обслуговування.

  Таке переконання сьогодні, 11 жовтня, висловив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час урочистого зібрання з нагоди Дня захисника України, яке відбулося в Міноборони.

  Керівник оборонного відомства вважає одним із головних завдань для Міноборони створення належних умов проходження служби військовослужбовцям у Збройних Силах України. При цьому Міністр зауважив, що сьогодні болючим соціальним питанням є забезпечення службовим житлом, тому чимало першочергових напрацювань команди Міністерства спрямовані на вирішення саме цієї проблеми.

  «Невдовзі здамо один з нових об’єктів, наступного року також запланована серйозна робота щодо якнайшвидшого вирішення житлового питання», – наголосив він.

  Андрій Загороднюк підкреслив також, що умови служби та праці у Збройних Силах України мають бути привабливими – як для військовослужбовців, так і для цивільного персоналу.