• In English
  • Українські військовослужбовці в Косові провели спільні навчання з контингентами інших країн
    Міністерство оборони України, опубліковано 25 червня 2019 року о 13:52

    У Косові відбулися спільні навчання українських та угорських миротворців. Військовослужбовці 25-ї ротації українського національного контингенту спільно з військовослужбовцями Угорщини відпрацювали механізм ефективної взаємодії під час виконання завдань за призначенням.

    Відповідно до сценарію навчань особовий склад та техніка висунулись у визначений район. Дорогою умовні мітингувальники спробували блокувати рух колони. Після відпрацювання дій особового складу щодо усунення перешкод військовослужбовці приступили до пошуку та розмінування штучно зробленого завалу. До пошуку вибухонебезпечних пристроїв у районі завалу були залучені кінологи із собаками. Виявлений собаками вибухонебезпечний пристрій був знешкоджений саперами. Інженерна техніка ліквідувала рештки завалу - і колона продовжила рух.

    Військовослужбовці українського національного контингенту професійно відпрацювали всі елементи навчання, продемонструвавши готовність забезпечувати безпечне просування військ KFOR та злагодженість дій із контингентами інших країн.