• In English
 • Учасники бойових дій з Одещини зможуть пройти психологічну реабілітацію у новоствореному Центрі психологічної та медичної реабілітації
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 червня 2019 року о 13:46

  В Одесі на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відкрито Центр психологічної та медичної реабілітації для мешканців міста та області, який був збудований за кошти Європейського командування Збройних Сил Сполучених Штатів Америки.

   У ньому матимуть змогу пройти психологічну реабілітацію та ресоціалізацію не лише учасники бойових дій, військовослужбовці Збройних Сил України, члени їх сімей, але й внутрішньо переміщені особи, які прибули з тимчасового окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму.

  Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу соціальних та реабілітаційних заходів, спрямованих на забезпечення військовослужбовців всебічною допомогою та послугами, сприяння адаптації та ефективному вирішенню проблем.

  «На відміну від інших лікувально-оздоровчих закладів наш Центр є академічним. Наша мета – опанування нових специфічних програм та методик психологічної реабілітації. Такі напрацювання вже є в наших партнерів у США та Королівстві Норвегія. Ми будемо впроваджувати їх тут, під час роботи з нашими захисниками», ‒ зазначив проректор Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Сергій Тронько.