• In English
 • Українські ветерани-кіберспортсмени вперше взяли участь у міжнародному турнірі
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 16 червня 2021 року о 11:55

  Українська команда ветеранів-кіберспортсменів вперше взяла участь у міжнародному турнірі з кіберспорту, провівши серію матчів з представниками Норвегії в Counter Strike: Global Offensive. Захід відбувся за підтримки Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA) з метою продемонструвати мультифункціональність та інклюзивність українського кіберспорту.

  Захисники України помірялися силою з командою викладачів Норвезького університету Tiller videregående skole (м.Тронгейм).

  Як зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний, Мінветеранів зацікавлено у проведенні таких заходів та залученні захисників України до кіберспорту. Це дасть їм можливість проявляти себе у кіберспортивних баталіях, одночасно вдосконалюючи навички роботи з комп’ютером.

  Також, за його словами, особливість подібних зустрічей не тільки в налагодженні двосторонніх зв’язків з Європою та обмін досвідом, а й можливість для ветеранів провести час зі своїми побратимами.

  «Норвегія - сучасна країна з добре розвиненою кіберспортивною інфраструктурою, ми завжди хочемо брати найкращі практики навчання, які є у світі. Для наших хлопців–захисників України кіберспорт – це один з механізмів соціально-психологічної реабілітації, можливість урізноманітнити своє життя, спробувати щось нове. Це також можливість знову ж таки зустрітися разом, «перезавантажитись», знайти якісь нові способи відпочити», - зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

  Нагадаємо, у травні у Києві розпочалося навчання першого потоку учасників програми професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники». 30 ветеранів та ветеранок, які успішно подолали відбірковий етап, протягом 4 місяців опановуватимуть нову професію.