• In English
 • Українські корми для домашніх тварин експортуватимуть до Боснії і Герцеговини

  Компетентні органи України та Боснії і Герцеговини погодили одразу три сертифікати на експорт з України кормів для домашніх тварин. Так, українські компанії отримали змогу експортувати до Боснії і Герцеговини консервовані, перероблені корми та жувальні предмети.

  «Виробництво кормів для тварин в Україні останні роки демонструє стабільне зростання. Відкриття нових експортних ринків у цьому сегменті свідчить про те, що продукція українського виробництва є високоякісною та конкурентоспроможною», - зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

  Ознайомитися з формами сертифікатів можна на сайті Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», в рубриці «Сертифікати на експорт з України». Звертаємо увагу, що до ввезення в Боснію і Герцеговину допускаються лише експортні потужності, ухвалені для експорту до ЄС та зазначені у відповідному реєстрі.


  Довідково 

  Держпродспоживслужба та Міністерство закордонних справ України спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.