• In English
 • Україна зможе однією з перших отримувати доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 листопада 2021 року о 14:42

  Уряд націлений на те, щоб українці були серед найперших, хто матиме доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду.

  24 листопада Кабінет Міністрів України розширив перелік медикаментів, які застосовуються для лікування COVID-19.

  «Це дозволить оперативно взаємодіяти та вести перемовини зі світовими виробниками щодо поставки лікарських засобів із високою ефективністю, та які перебувають на фінальних стадіях досліджень. Адже коли препарати виходять на ринок, виробники як правило вже мають домовленості на поставки ліків до інших країн», — зазначив Денис Шмигаль.

  Крім того, Уряд затвердив порядок використання 150 млн грн субвенції місцевим бюджетам на закупівлю кисневих станцій. За словами Прем’єр-міністра, відповідна програма спрямована на те, щоб збільшити кількість ліжкомісць із централізованою подачею кисню.

  Україна зможе однією з перших отримувати доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів, — Прем’єр-міністр Україна зможе однією з перших отримувати доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів, — Прем’єр-міністр Україна зможе однією з перших отримувати доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів, — Прем’єр-міністр Україна зможе однією з перших отримувати доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів, — Прем’єр-міністр