• In English
 • Україна виборола призове місце на молодіжному Міжнародному лісівничому конкурсі
  Державне агентство лісових ресурсів України, опубліковано 01 жовтня 2019 року о 11:14

  24-27 вересня в Чехії на базі туристичного центру біля селища Олшіна відбувся міжнародний конкурс «Молодь у лісах Європи», на якому Україну представляла команда юних лісівників – переможців національного відбору конкурсу:  Вікторія Балабушка,  Ірина Штундер (вихованки учнівського лісництва «Зелена планета», що діє у зоні діяльності ДП «Компаніївський лісгосп») та  Юлія Крижановська (учениця учнівського лісництва «Підсніжники» ДП «Голованівський лісгосп»).

  Цього року участь у конкурсі взяли учасники із семи країн: Чехії, Естонії, Угорщини, Литви, Польщі, Румунії та України.

  Конкурсна програма складалася із наступних обов’язкових завдань: презентації на тему «Ліс і вода», з тестових питань на лісівничу тематику та розважально-спортивних змагань. Вечір першого конкурсного дня було присвячено знайомству команд різних країн у вигляді національної презентації.

  Організаторами конкурсу було проведено різноманітні розважальні ігри на свіжому повітрі, запропоновано творчі завдання з метою формування міжнародних команд, в перший день конкурсу проведено екскурсію навчальними корпусами та лабораторіями факультету лісового господарства Празького університету. В останній день перебування в Чехії учасники та гості заходу мали можливість відвідати старовинне містечко-замок Чеський Крумлов.

  Юні лісівники Кіровоградщини гідно представили Україну на міжнародному рівні, виявивши високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість. Своїм виступом під час презентації та національного представлення викликали захоплення і гучні оплески, отримали безліч компліментів на свою адресу не лише від організаторів, а й від команд-конкурентів.

  Міжнародна команда, у складі якої працювала Юлія Крижановська, посіла друге місце. Усі учасники змагань отримали призи і подарунки, які стануть їм в пригоді у справі поглиблення знань з природничих наук та в подорожах. Але головний здобуток – знайомство з особливостями природи інших країн, досвід спілкування з юними колегами-європейцями та нові друзі.