• In English
  • Україна та США поглиблюють співпрацю у торговельно-економічній сфері

    20 квітня відбулась онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки із заступником Помічника Міністра торгівлі США з питань Європи та Євразії Девідом Де Фалько.

    У ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань українсько-американських відносин у торговельно-економічній сфері, серед яких: можливості лібералізації ставок ввізного мита на сталь та алюміній для українських виробників на американському ринку, посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні у сфері використання ліцензійного програмного забезпечення, законодавчі ініціативи стосовно впровадження вимог відносно локалізації у сфері державних закупівель, підготовка проекту двосторонньої Угоди про торговельні преференції тощо.

    У цьому контексті Тарас Качка підкреслив відкритість української сторони до діалогу з усіх аспектів проблематики двосторонніх торговельних відносин. Також були розглянуті перспективи співпраці у сфері відновлюваної енергетики та сільського господарства.

    Наприкінці зустрічі сторони наголосили на важливості проведення чергового Десятого засідання Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій вже найближчим часом.