• In English
 • Мінагрополітики розпочинає всі необхідні процедури для повноцінного запуску

  Мінагрополітики розпочинає всі необхідні процедури для повноцінного запуску. Про це повідомляє Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

  «Позитивне голосування у Верховній Раді України за бюджет Мінагрополітики дає підстави Уряду розпочати фактичний запуск усіх процедур, необхідних для повноцінної роботи міністерства. Але перед тим, як гроші надійдуть на рахунки Мінагрополітики, Мінфіну та Державній казначейській службі необхідно здійснити ряд кроків, передбачених законодавством.

  Після чого Мінагрополітики матиме можливість завершити усі необхідні процедури для початку повноцінної роботи Міністерства та розпочати добір персоналу.

  Найперше маємо розробити та затвердити структуру міністерства, погодити з Мінфіном та затвердити кошторис і штатний розпис Мінагрополітики. Очікуємо завершити всі процедури у якнайшвидше, після чого зможемо розпочати добір персоналу. Наразі йдеться орієнтовно про 200 фахівців», - коментує подальші кроки в роботі Роман Лещенко. 

  Формування штату вимагає додаткового часу,  однак частина працівників може повернутися до Мінагрополітики за процедурою звільнення у зв’язку з переведенням. Зокрема, у період реорганізації Мінагрополітики шляхом приєднання до Мінекономіки частина працівників були переведені таким чином. Зростання кількості персоналу до граничної чисельності відбуватиметься поступово.

  Нагадаємо, Верховна Рада виділила бюджет під запуск відновленого Міністерства аграрної політики та продовольства України. Йдеться фактично про 7 млрд гривень.