• In English
 • Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 листопада 2020 року о 21:15

  4 листопада 2020 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів зустріч з офіційною делегацією Збройних сил Йорданського Хашимітського Королівства на чолі з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майором Юсефом Ахмадом Хамедом Аль-Хнейті.

  Під час заходу були обговорені питання розвитку двостороннього співробітництва між країнами за різними напрямками.

  Олег Уруський в ході дискусії зазначив, що Україна та Йорданія мають значний потенціал для активізації співпробітництва. Крім того, він поінформував голову делегації про плани реформування оборонної промисловості України.

  Зі свого боку голова йорданської делегації генерал-майор Юсеф Ахмад Хамед Аль-Хнейті подякував за теплий прийом, який був організований на високому рівні. Наголосив, що він уповноважений на всіх рівнях влади для реалізації інвестиційних проектів. Також Юсеф Ахмад Хамед Аль-Хнейті надав високу оцінку можливостям українських оборонних підприємств, які він відвідав в рамках візиту до України, та виказав зацікавленість у поглибленні двосторонньої співпраці між країнами.

  За підсумками зустрічі між Міністерством стратегічних галузей промисловості України та Збройними силами Йорданського Хашимітського Королівства було підписано Меморандум, який відкриває нові можливості для розвитку співпраці між країнами.

  Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво