• In English
 • Відбулося чергове засідання робочої групи по азартних іграх
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 листопада 2020 року о 19:22  4 листопада під голуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова відбулося чергове засідання робочої групи по азартних іграх.

  Під час засідання до складу робочої групи були включені Голова та члени Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Учасники обговорили проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та проведення азартних ігор».

  Новообраний Голова Комісії Іван Рудий повідомив, що Комісія вже розпочала свою роботу: оформлені реєстраційні документи, отримана печатка та почалась процедура відкриття розрахункового рахунку у Державній казначейській службі України.

  "Постанова врегулює види діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор на території України. Діяльність у цій сфері буде проводитися виключно за наявності у суб’єкта господарювання відповідних передбачених законом ліцензій. Саме Комісія здійснюватиме видачу таких ліцензій і розробить ліцензійні умови для кожного виду діяльності з урахуванням особливостей різних сфер. Ліцензійні умови з’являться найближчим часом у відкритому доступі для публічного обговорення, після чого будуть винесені на затвердження Урядом", - розповів Олег Немчінов.

  Окрім того, проектом постанови пропонується встановити вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з організації та проведення азартних ігор. А також визначити вичерпний перелік вимог, обов’язкових для виконання під час провадження зазначеної діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.