• In English
 • Україна та Бразилія підписали Меморандум про співпрацю в оборонній сфері
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 грудня 2020 року о 19:19


  Сьогодні, 1 грудня, Україна та Федеративна Республіка Бразилія підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції. Офіційна церемонія підписання документа відбулася в Києві під час Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією за участю Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського.

  В ході заходу перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко та заступник Міністра оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

  У Першому діалозі оборонної промисловості взяв участь Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, а також представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони, Міністерства оборони. ДК «Укроборонпром» представляв заступник Гендиректора Роман Бондар.

  У рамках Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією також відбудуться панельні дискусії за темами «Спільне виробництво та модернізація бойових танків», «Ракетні системи та засоби протиповітряної оборони», «Кіберзахист та криптографія», «Вибухові речовини, боєприпаси, легка зброя та зброя нелетальної дії», «Військові літаки та системи БПЛА», «Біобезпека, біозахист та військова медицина;», «Системи спостереження, аерокосмічний контроль, радари та супутники» тощо.

  Делегація Федеративної Республіки Бразилія перебуватиме в Україні з офіційний візитом з 29 листопада по 5 грудня. До складу делегації також входять представники 13 найбільших підприємств Бразилії.

  Заходи Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією відбуваються з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог.

  Україна та Бразилія підписали Меморандум про співпрацю в оборонній сфері Україна та Бразилія підписали Меморандум про співпрацю в оборонній сфері Україна та Бразилія підписали Меморандум про співпрацю в оборонній сфері