• In English
 • Україна стає серйозним гравцем на ринку авіаперевезень, – Глава Уряду про стратегію розвитку пасажирської авіації
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 жовтня 2018 року о 15:08

  Україна стає серйозним гравцем на європейському ринку авіаперевезень. І в цьому контексті важливо посилити роль столичного аеропорту «Бориспіль», як регіонального хаба, та опрацювати спільно з міжнародними партнерами можливості розвитку регіональних аеропортів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної урядової наради, присвяченої ситуації в авіагалузі, підсумкам роботи за 9 місяців року та перспективам на наступний рік.

  За даними Державної служби статистики, у транспортному сегменті саме галузь авіаперевезень демонструє стабільне зростання. До кінця року абсолютний показник пасажиропотоку очікується на рівні близько 20 млн пасажирів.

  «Це серйозний крок веред, і ми стали серйозним гравцем на ринку авіаперевезень, - сказав Володимир Гройсман. - І нам потрібно підсилювати це, відкривати для українців світ і робити його доступним. Це завдання, яке я поставив».

  За словами Глави Уряду, вже сьогодні третина авіаперевезень – це транзитні пасажири, які обирають Київ місцем пересадки. І це добрий знак для реалізації «хабової» стратегії.

  «Одночасно важливий і розвиток регіональних аеропортів. Одеса, Львів, Харків, Херсон – там так само зростає пасажиропотік. Нам треба робити глобальну програму їх розвитку. Буду пропонувати конкретні проекти розбудови летовищ міжнародним партнерам. Держава, міжнародні установи і муніципалітети – разом можемо зробити програми розвитку і дати там нову якість обслуговування. Українці це відчують», - сказав Володимир Гройсман.

  Україна стає серйозним гравцем на ринку авіаперевезень, – Глава Уряду про стратегію розвитку пасажирської авіації