• In English
 • Одеська область представила свої туристичні можливості на міжнародній виставці у Польщі
  Одеська ОДА, опубліковано 23 жовтня 2018 року о 15:21

  Одеська область презентувала свої туристичні можливості на міжнародній виставці «World travel show 2018» у Надажині (Польща). З 19 по 21 жовтня гості заходу мали змогу ознайомитися з туристичними маршрутами, фестивалями та концертами, які відбуваються в регіоні. Про це повідомили в управлінні туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації.

  «За три дні виставки нам вдалося не лише продемонструвати гостям потенціал Одеської області, а й налагодити ділові зв’язки. Маємо попередню домовленість із туристичним бюро Польщі щодо організації навесні масштабного промо-туру нашим регіоном для польських туроператорів. Готові активно співпрацювати у цьому напрямку також із іншими країнами», — підкреслив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

  За його словами, на виставці область презентувала різні напрямки туризму: гастрономічний, культурно-пізнавальний, екологічний та рекреаційний. Із найбільш популярних локацій Одеської області гості мали нагоду познайомитися з маршрутами для зеленого туризму у Фрумушиці-Новій (Тарутинський район), із гастрономічними турами у місто Вилкове, прогулянками одеськими катакомбами, етно-фестивалем «Квітка папороті» (Савранський район), туром «Антична Тіра» у Білгород-Дністровський фортеці.

  Загалом виставка «World travel show 2018» об’єднала понад 500 учасників з різних куточків світу. Серед них — туристичні компанії та агентства з Великобританії, США, Португалії, Чехії, Білорусі та Кіпру. За три дні з експозицією виставки ознайомилися близько 45 тисяч гостей.

  Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Зокрема, очільник регіону ініціював присвоєння Куяльнику статусу курорту державного значення — наразі відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді України. А у грудні 2017 року Максим Степанов також зрушив з місця питання внесення Аккерманської фортеці у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Робоча група вже затвердила номінаційну заявку, де аргументується світова цінність, автентичність, а також відповідність пам’ятки трьом критеріям ЮНЕСКО.