• In English
 • Україна посилить співпрацю з Організацією економічного співробітництва та розвитку, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 червня 2018 року о 16:07

  Співробітництво та партнерство України з Організацією економічного співробітництва  та розвитку (ОЕСD) буде посилене і розглядається як дієвий інструмент для досягнення цілей в рамках обраного Україною курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

  Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час конференції «Зміцнення центру Уряду в Україні: уроки країн-членів ОЕСD».

  «Для Уряду наразі постали нові виклики, які потребують централізованої та злагодженої роботи усіх учасників процесу: запровадження стратегічного планування, забезпечення координації та моніторингу реалізації державної політики, її обґрунтованість, перегляд функцій Секретаріату Кабінету Міністрів України. Останній має стати менш консервативним та більш гнучким і адаптованим до змінних обставин», - сказав він.

  Він підкреслив, що саме тут, як історія успіху, вбачається досвід країн ОЕСD, який буде перейнятий для досягнення поставлених цілей. І протягом останніх років Уряд України проводить активну роботу щодо поглиблення співпраці з цією організацією, спрямованої на підтримку діяльності у сферах державного управління, боротьби з корупцією, розвитку секторної конкурентоспроможності, управління державними підприємствами, розвитку малого та середнього підприємництва, удосконалення системи податкового адміністрування, розвитку статистики.

  «Завтра ми будемо підписувати угоду між Урядом України та OECD, щоб ефективніше використовувати ресурс організації в своїй роботі. Я впевнений, що реформа державного управління має проходити в тісній співпраці з організацією. Ми сподіваємося, що використання кращого світового досвіду з управління ринковою економікою, дослідження та експертиза з питань розвитку державного управління країн ОЕСD дуже допоможе нам в подальшій роботі», - констатував Олександр Саєнко.

  Україна посилить співпрацю з Організацією економічного співробітництва та розвитку, – Олександр Саєнко Україна посилить співпрацю з Організацією економічного співробітництва та розвитку, – Олександр Саєнко