• In English
 • Україна отримає 150 млн євро на підтримку державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9 %»
  Міністерство фінансів України, опубліковано 07 квітня 2022 року о 13:19

  Сьогодні Міністр фінансів Сергій Марченко та Директор KfW по регіону Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія Олаф Цимелька підписали Угоду про надання кредиту в розмірі 150 млн євро. 

  «Я хочу подякувати представникам Уряду Федеративної Республіки Німеччина та KfW за їхню підтримку у цей вирішальний для України період. Надані кошти дозволять зміцнити фінансову систему нашої країни, а також продовжити реалізацію державних програм з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні», - зазначив під час підписання Сергій Марченко. 

  Відповідно до умов Угоди кредит надається  строком на 15 років (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення основної суми кредиту - 5 років) за плаваючою процентною ставкою з можливістю конверсії на фіксовану ставку після повної виплати кредиту.

  Кредитні кошти надаються в рамках Проекту «ММСП-Фінансування Covid-19» і будуть спрямовані до державного бюджету на рефінансування витрат, понесених в рамках державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%».