• In English
 • Україна отримала гуманітарну допомогу від Республіки Корея
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 03 червня 2020 року о 13:13

  3 червня 2020 року до України доставлено гуманітарну допомогу від Республіки Корея у вигляді наборів для тестування на COVID-19 з метою подолання коронавірусної інфекції (загалом в наборах - 20 тисяч тестів).

  Цей дружній жест з боку Уряду Республіки Корея став практичним втіленням домовленостей, досягнутих під час телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського і Президента Республіки Корея Мун Чже Іна у квітні цього року.

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив щиру вдячність корейській стороні за своєчасну допомогу та послідовну підтримку зусиль нашої держави у боротьбі з розповсюдженням коронавірусної хвороби.

  «Українська сторона налаштована на подальше всебічне зміцнення дружніх відносин з Республікою Корея та докладатиме усіх зусиль задля взаємовигідного розвитку перспективних напрямів двостороннього співробітництва», - зазначив Дмитро Кулеба.

  Довідково

  Питання надання Україні гуманітарної допомоги обговорювалося під час телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського і Президента Республіки Корея Мун Чже Іна 10 квітня 2020 року. На звернення нашої держави Уряд Республіки Корея ухвалив рішення про виділення Україні 300 тис. дол. США у вигляді наборів для тестування на COVID-19, ще 400 тис. дол. США надійдуть через фонд Управління ООН з координації гуманітарних питань.