• In English
 • Мінветеранів розпочинає активну роботу з цифрової трансформації ветеранських сервісів з надання послуг
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 03 червня 2020 року о 12:44

  Мінветеранів розпочинає активну роботу з цифрової трансформації ветеранських сервісів з надання послуг. Про це йшлося під час другої зустрічі Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з Громадською радою при Міністерстві.

  Сергій Бессараб представив Громадській раді новопризначеного заступника Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимира Левчука і наголосив, що запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни залишається одним з пріоритетів роботи відомства.

  В свою чергу, Володимир Левчук доповів про напрямки діяльності Мінветеранів з питань цифрової трансформації та планів роботи на найближчий час. Зокрема, поінформував щодо етапів створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу «Е-ветеран», їх інтеграцію в загальнодержавні цифрові платформи, захист інформації.

  За його словами, на сьогодні вже розпочата модернізація відділу цифрової трансформації, погоджено технічні вимоги щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни, відновлено діалог з міжнародною неурядовою організацією «IREX», яка в рамках Програми реінтеграції ветеранів», допомагає Міністерству у розробці реєстру ветеранів.

  Крім того, триває активна робота з іншими державними органами, що надають соціальні послуги ветеранам та технічні можливості щодо створення найсучаснішого ресурсу.

  Володимир Левчук розповів, що розпочата співпраця з Мінцифри щодо технічних питань та законодавчого врегулювання. Також ведеться робота з Мінсоцполітики щодо дослідження системи пільг та з МОЗ по вибірці даних щодо ветеранів.

  Окремо заступник Міністра анонсував запровадження майбутніх електронних ветеранських сервісів та запросив ветеранів, які мають знання і досвід роботи з IT-технологіями, долучитися до їх створення.